Eurocardsharing

Go Back   Eurocardsharing > General Discussions > General Satellite News > Satellite Tv Guide

Satellite Tv Guide Discussion, Info Digi TV Film: Program TV: 19-09-09. at General Satellite News forum; Digi TV Film: Program TV: 19-09-09. Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West 12608.00 H---27500 3/4 ########################### Digi Film ...

Reply
 
LinkBack Thread Tools Display Modes
Info Digi TV Film: Program TV: 19-09-09.
Old
  (#1)
Bacteria
Administrator
 
Bacteria's Avatar
 
Offline
Posts: 96,015

Level: 124 [♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥]
Life: 4638 / 4638
Magic: 32005 / 100941
Experience: 68%

Thanks: 1,107
Thanked 5,578 Times in 1,419 Posts
Join Date: Oct 2006
Age: 36
Info Digi TV Film: Program TV: 19-09-09. - 19-September-2009, 13:40

Digi TV Film: Program TV: 19-09-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1


07:00 The tale of Despereaux
08:31 Frost Nixon
10:30 The unborn
12:01 Something is gotta give
14:30 The express
17:00 Changeling
19:30 The tale of Despereaux
21:01 Frost Nixon
23:01 The border
01:01 The express
03:30 The tale of Despereaux
05:00 Frost Nixon

Digi Film 2

06:00 The unborn
07:30 Changeling
10:01 The express
12:30 The tale of Despereaux
14:01 Frost Nixon
16:00 The unborn
17:30 Far and away
20:00 Unforgiven
22:30 Changeling
01:00 The unborn
02:31 Changeling
05:00 Nights in Rodanthe

AXN

07:00 Poza la minut
(sua, 1997, s, episodul 17)
07:30 Poza la minut
(sua, 1997, s, episodul 18)
08:00 Poza la minut
(sua, 1997, s, episodul 19)
08:30 Poza la minut
(sua, 1997, s, episodul 20)
09:00 Stargate Sg-1
(sua, 1997, s, episodul 5) (12)
10:00 Stargate Sg-1
(sua, 1997, s, episodul 6) (12)
11:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 20) (AP)
12:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 26) (AP)
13:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 4) (12)
14:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 5) (12)
15:00 Crezi ca stii sa dansezi?
Sezonul III
16:00 Crezi ca stii sa dansezi?
(12) Sezonul III
17:00 Survivor - Fiji
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 12)
18:00 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, episodul 1)
19:40 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 6) (12)
20:10 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 20) (AP)
21:10 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 3)
22:10 Minti criminale
(sua-can., 2005, s. politist, episodul 25)
23:10 Intalnire cu surpirze
(sua, 1987, com.) (12)
01:05 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, episodul 3)
02:05 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, episodul 1)
03:35 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, episodul 20) (AP)
05:20 Promo

Cinemax

07:00 Cascadorul Hooper
(sua, 1978, com.) (12)
08:40 Trei bufoni
(sua, 2000, dram. Bio., col., a-n) (15)
10:20 48 de ore pe zi
(fra., 2008, com.) (AP)
11:45 Zile albastre
(spa., 2006, com.) (12)
13:15 Fetita din capatul strazii
(can.-sua-fra., 1976, dr. romantic.) (12)
14:45 Noptile cu luna plina
(fra., 1984, drama) (AP)
16:25 Intalnire cu Joe Black
(sua, 1998, dr. romantic.) (AP)
19:20 Cascadorul Hooper
(sua, 1978, com.) (12)
21:00 Drumul matasii
(can.-fra.-it., 2007, dr. romantic.) (12)
22:45 Momente lipsite de pasiune
( aus., 1983, f. de scurt m., a-n) (AP)
23:00 Portocala mecanica
(engl., 1971, drama, col., a-n) (12)
01:15 Zabriskie Point
(sua, 1970, drama) (15)
03:05 Pandemia
(sua, 2008, thrill.) (15)
04:35 Un bilet pentru Korsor
(dan., 2008, com. rom.) (AP)

HBO

06:00 John Tucker trebuie sa moara
(sua, 2006, com. rom.) (12)
07:30 Vibratii
(sua, 1988, com.) (15)
09:10 Bun venit in Coreea de Nord
(ceh., 2008, f. doc.) (12)
10:30 Batman:Cavalerul din Gotham
(sua-jap., 2008, f. doc.)
11:45 Toti prietenii mei
Toti prietenii mei pleaca din Brisbane
13:05 Profu de engleza
(sua, 1994, com.) (12)
15:15 Muzica si versurile
(sua, 2007, com. rom.) (12)
17:00 Marele alibi
(fra., 2008, suspans) (12)
18:30 John Tucker trebuie sa moara
(sua, 2006, com. rom.) (12)
20:00 Semiprofesionist
(sua, 2008, com.) (15)
21:40 Little Miss Sunshine
(sua, 2006, com.) (15)
23:20 Stand-Up Cafe
(2008, s. com., episodul 2)
23:50 Stand-Up Cafe
(2008, s. com., episodul 3)
00:20 Freebird
(engl., 2008, com.) (15)
01:50 Baietii pierduti:Tribul
(sua-can., 2008, comedie-horror)
03:25 Placinta americana3-Nunta
(sua-ger., 2003, com.) (18)
05:00 Danseaza pentru mine
(pol., 2007, f. doc.) (15)

National Geographic

06:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Radacini spaniole
06:30 Real?
(s. doc.) - Efectul Nostradamus
07:00 Megastructuri
(2004, s. doc.)Foraje de mare adancime
08:00 Cataratorii
(f. s. doc.) - Salvandu-l pe Bart
09:00 Intalniri periculoase
(f. s. doc.) - Hipopotam sub acoperire
10:00 Casa cu caini
(f. s. doc.) - Nimeni nu ma vrea!
11:00 Vanatorul vanat
(f. s. doc.) - Delfinii
12:00 Restaurarea Partenonului
(doc.)
13:00 Submarin de vis
(doc.)
14:00 Regina hiena
(f. doc.)
15:00 Valea lupilor
(f. doc.)
16:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.) - Zgarie-nori
17:00 Podul de pe raul Kwai
Documentarul (f. doc.)
18:00 Megastructuri
Megapoduri(f. s. doc.)Danemarca-Suedia
19:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - Insule in Dubai
20:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.)Atac peste Bagdad
21:00 Mafia
(f. s. doc.) - Care Mafie?
22:00 Mafia
(f. s. doc.) - Raspandire mondiala
23:00 Iarba
(f. doc.)
00:00 Superomul
(f. doc.) - Steroizii
01:00 Dezastre in aer
(f. s. doc.) - Atac peste Bagdad
02:00 Mafia
(f. s. doc.) - Care Mafie?
03:00 Mafia
(f. s. doc.) - Raspandire mondiala
04:00 Iarba
(f. doc.)
05:00 Superomul
(f. doc.) - Steroizii

ProCinema

07:30 Pro Motor
(2007, emis. sport) (reluare)
08:15 Captain Planet
(sua, 1990, s. anim., episodul 13)
08:45 Teleshopping (recl.)
09:15 Samurai Jack
(sua, 2001, s. d. anim., episodul 6)
09:45 Megastar
( aus., 2003, episodul 22) (reluare)
10:45 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 6)
11:15 Redactia
(ceh., 2004, s. com., episodul 1)
12:15 Descopera Romania
12:45 Documentar: Bau Bau:
Greseli din lumea filmului
13:00 Entertainment News
(episodul 49)
14:00 Misterul Insulei Comorii
(nz., 2004, f. avent.fam.) (AP) (reluare)
15:30 Razboiul de acasa
(sua, 2005, s, episodul 1)
16:30 Din culisele Hollywood-ului
(2008, doc., episodul 37)
17:00 Academia de politie
(sua, 1997, s. com., episodul 1) (AP)
18:00 Casper, o fantoma prietenoasa
(sua, 1997, com. de fam.)
20:00 Padurea secretelor
(sua, 2006, thrill.) (12)
22:00 Penumbra
(engl.-ger., 2006, thrill.) (15)
00:15 Cobra 11 in alerta
(ger., 1996, f.s. de act., episodul 8) (12)
01:15 Padurea secretelor
(sua, 2006, thrill.) (12) (reluare)
02:45 Penumbra
(engl.-ger., 2006, thrill.)
04:30 Cobra 11 in alerta
(ger., 1996, f.s. de act., episodul 8) (12)
05:15 Lumea PRO CINEMA (reluare)

Eurosport

09:30 Fotbal:
Eurogoluri in weekend (reluare)
09:40 Ciclism:
Turul Spaniei (reluare)
11:00 Sarituri cu schiurile:
Marele Premiu de vara Zakopane (reluare)
12:45 Fotbal:
Eurogoluri in weekend (reluare)
12:55 FIA Formula 2:
Cursa de la Imola, Italia (live)
14:00 Sarituri cu schiurile:
Marele Premiu de vara Hakuba (reluare)
15:00 Curse de masini:
Seria Mondiala Renault Nurburgring (live)
16:00 Ciclism:
Turul Spaniei (reluare)
17:00 Ciclism:
Turul Spaniei (reluare)
18:45 Tenis de masa:
Campionatul European Stuttgart (live)
21:30 Lupte pro:
Editie speciala WWE
00:15 Sporturi de contact:
Fight Club (reluare)
02:00 Ciclism:
Turul Spaniei (reluare)


ELVIS


Regards,

www.eurocardsharing.com
   
Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off

Forum Jump



ECS on RSS ECS on Twitter ECS on Facebook ECS on Youtube
Follow us on:

Powered by vBulletin
Copyright 2002 - 2010, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO ©2011, Crawlability, Inc.
Dreambox