Eurocardsharing

Go Back   Eurocardsharing > General Discussions > General Satellite News > Satellite Tv Guide

Satellite Tv Guide Discussion, Info Digi TV Film: Program TV: 22-09-09. at General Satellite News forum; Digi TV Film: Program TV: 22-09-09. Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West 12608.00 H---27500 3/4 ########################### Digi Film ...

Reply
 
LinkBack Thread Tools Display Modes
Info Digi TV Film: Program TV: 22-09-09.
Old
  (#1)
Bacteria
Administrator
 
Bacteria's Avatar
 
Offline
Posts: 96,015

Level: 124 [♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥]
Life: 4638 / 4638
Magic: 32005 / 102602
Experience: 68%

Thanks: 1,107
Thanked 5,578 Times in 1,419 Posts
Join Date: Oct 2006
Age: 37
Info Digi TV Film: Program TV: 22-09-09. - 22-September-2009, 13:20

Digi TV Film: Program TV: 22-09-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################



Digi Film 1


06:31 Journey to the center of the Earth
08:31 The curious case of Benjamin Button
11:30 The tale of Despereaux
13:02 The express
15:31 Nights in Rodanthe
17:31 The curious case of Benjamin Button
20:31 Journey to the center of the Earth
22:30 Frost Nixon
00:30 The curious case of Benjamin Button
03:30 Journey to the center of the Earth
05:30 Frost Nixon

Digi Film 2

08:00 Far and away
10:30 Nights in Rodanthe
12:30 The curious case of Benjamin Button
15:31 Journey to the center of the Earth
17:30 Frost Nixon
19:30 Changeling
22:01 The tale of Despereaux
23:32 The unborn
01:00 Something is gotta give
03:30 Changeling

AXN

07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 2)
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.) (12)
09:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 3) (12)
09:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 4) (12)
10:00 Politia portuara
( aus., 1996, f.s. de act., episodul 13/84)
10:55 Zoom
11:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 11) (12)
12:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 37) (AP)
13:00 Dr. House
(sua, 2004, s, episodul 5) (12)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 13) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 14) (12)
16:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 2)
16:55 Zoom
17:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 5) (12)
17:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 6) (12)
18:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 38) (AP)
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 15) (12)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 16) (12)
20:55 Zoom
21:00 Dr. House
(sua, 2004, s, episodul 6) (12)
22:00 Intoarcerea la laguna albastra
23:25 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.) (12)
01:00 Dr. House
(sua, 2004, s, episodul 7) (12)
02:00 Intoarcerea la laguna albastra
(sua, 1991, f. rom. avent.) (12)
03:45 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 11) (12)
04:45 Promo

Cinemax

06:20 Cafeneaua vedetelor:
Ethan Hawke
07:00 Pritenul
(elv., 2008, drama)
08:30 Legaturi de familie
(sua, 2007, drama) (12)
10:10 Intalnire cu Joe Black
(sua, 1998, dr. romantic.) (AP)
13:05 Vin rusii, vin rusii!
(sua, 1966, com.) (AP)
15:10 Hotii
(spa., 2007, drama) (12)
16:55 Revenire la viata
(sua, 1990, drama) (12)
18:55 Prima de asigurare
(sua, 1966, com., a-n) (AP)
21:00 Armata celor 12 maimute
(sua, 1995, s. avent. fant.) (15)
23:10 Un exercitiu de disciplina
( aus., 1982, f. de scurt m.) (AP)
23:25 Patty Hearst
(engl.-sua, 1988, f. biografic) (15)
01:10 Oviedo Expres
(spa., 2007, com.) (AP)
03:05 Adolescente rebele
(sua, 1996, drama) (18)
04:45 Momente lipsite de pasiune
( aus., 1983, f. de scurt m., a-n)
05:00 Vivere
(ger.-hol., 2007, dr. romantic.) (12)

HBO

06:00 Misiunea spatiala
(chil., 2008, com. SF) (12)
07:25 Doua saptamani
(sua, 2006, com.) (15)
09:05 Mary cea cu vino ncoa
(sua, 1998, com. rom.) (12)
11:05 In Maroc
(it., 2007, com.) (12)
12:35 Pe platourile de filmare
13:05 Lista
(sua, 2007, com.) (12)
14:40 Craciun cu scantei
(sua, 2006, com. de fam.) (12)
16:15 Omul-Paianjen 3
(sua, 2007, actiune) (12)
18:35 Odata ca niciodata
(irl., 2006, drama) (12)
20:00 Premiile Emmy 2009 - Editat
(2009, divertisment)
22:05 Inainte sa afle diavolul
(sua, 2007, polit.) (15)
00:00 Culoarea vietii
(sua, 2006, drama) (15)
01:45 Greu de ucis 4
(sua, 2007, actiune) (12)
03:55 Mascul necrutator
(sua, 2006, polit.) (15)

National Geographic

06:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Drumul condimentelor
06:30 Real?
(s. doc.) - Codul lui Da Vinci
07:00 Megastructuri antice
(f. s. doc.) - Catedrala St. Paul
08:00 Vanatorul vanat
(f. s. doc.) - Delfinii
09:00 Curse de America
Seniorul debutant
10:00 Curaj
(s. doc.) - Inalta tensiune
11:00 Lei obraznici
(doc.)
12:00 Am vazut moartea
(s. doc.) - Cazut din cer
13:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Drumul condimentelor
13:30 Real?
(s. doc.) - Codul lui Da Vinci
14:00 Curse de America
Seniorul debutant
15:00 Curaj
(s. doc.) - Inalta tensiune
16:00 Ziua sacalului
(doc.)
17:00 Vanatorul vanat
(f. s. doc.)Mancatorii de oameni din mangrove
18:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Extinctia
19:00 Reciclarea uriasilor
(doc.) - Trenul-epava
20:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Direct in farfurie
20:30 Real?
(s. doc.) - Vampirii
21:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.) - Poduri
22:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - Fabrica de bani
23:00 Cataclisme
(s. doc.) - Tornade
00:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.) - Poduri
01:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - Fabrica de bani
02:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Direct in farfurie
02:30 Real?
(s. doc.) - Vampirii
03:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.) - Poduri
04:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - Fabrica de bani
05:00 Reciclarea uriasilor
(doc.) - Trenul-epava

ProCinema

06:00 Apropo TV
(divertisment)
07:45 Samurai Jack
(sua, 2001, s. d. anim., episodul 7)
08:15 Captain Planet
(sua, 1990, s. anim., episodul 14)
08:45 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 7)(AP)
09:15 Razboiul de acasa
(sua, 2005, s, episodul 3) (AP)
09:45 Razboiul de acasa
(sua, 2005, s, episodul 4) (AP)
10:15 Teleshopping
(recl.)
10:30 Samurai Jack
(sua, 2001, s. d. anim., episodul 8)
11:00 Captain Planet
(sua, 1990, s. anim., episodul 15)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:30 Teo
(reluare) Talkshow cu Teo Trandafir
13:30 Teleshopping
(recl.)
13:45 Megastar
( aus., 2003, episodul 25)
14:15 Teleshopping
(recl.)
14:45 Cine este seful?
(AP) Comedie, Rusia, 2006
15:15 Cine este seful?
(AP) Comedie, Rusia, 2006
15:45 Aceeasi Christine,alte aventuri
(engl., 2006, s. com., episodul 2) (AP)
16:15 Aceeasi Christine,alte aventuri
(engl., 2006, s. com., episodul 3) (AP)
16:45 Un asa-zis dezastru
(sua, 2003, f. doc.)
18:30 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 8) (AP)
19:00 Serii fara limite:Redactia
(ceh., 2004, s. com., episodul 3) (AP)
20:00 Serii fara limite
(sua, 2002, s. politist, episodul 11)
21:00 Comedia in esenta tare
(sua, 2005, s, episodul 5) (AP)
21:30 Comedia in esenta tare
(sua, 2005, s, episodul 6) (AP)
22:00 Filmul de 10
Razbunarea fraierilor II
23:45 Petrecaretele
(18) Erotic, SUA, 2007
00:15 Petrecaretele
(18) Erotic, SUA, 2007
00:45 Rapirea
(sua, 2006, s. politist, episodul 13)
01:45 Scorpion
(fra., 2007, actiune) (15)
03:15 Petrecaretele
(18) (reluare) Erotic, SUA, 2007
03:45 Petrecaretele
(18) (reluare) Erotic, SUA, 2007
04:00 Disparuti fara urma
(sua, 2002, s. politist, episodul 11)
04:45 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
05:15 Apropo TV
(divertisment)

Eurosport

09:30 Fotbal:
Eurogoluri (reluare)
10:00
10:15 Fotbal:
Egiptul intampina lumea (reluare)
10:30 Atletism:
Golden Grand Prix Shanghai (reluare)
11:00
12:00 Snooker:
Mastersul de la Shanghai, China (reluare)
12:45
13:30 Ciclism:
Turul Spaniei (reluare)
14:15
14:30 Fotbal:
Eurogoluri (reluare)
15:15 Atletism:
Golden Grand Prix Shanghai (reluare)
16:00
17:00 Ciclism:
Turul Frantei (reluare)
17:30 Ciclism:
Planeta Armstrong (reluare)
18:00 Ciclism:
Planeta Armstrong (reluare)
18:15 Ciclism:
Turul Spaniei (reluare)
18:30
19:00 Fotbal:
Eurogoluri pe scurt
19:10 Atletism:
Golden Grand Prix Shanghai (reluare)
20:00
20:10
20:15 Fotbal:
Eurogoluri (reluare)
20:25
21:00 Fotbal:
Egiptul intampina lumea (reluare)
21:15 Box:
M. Quintero (Mexic) - T. Harris (SUA)
22:00 Box:
S. Mbaye (Franta) - C. Lynes (Anglia)
00:00 Sporturi extreme:
Spiritul Freeride
00:15 Campionatul mondial de turisme FIA:
In culisele FIA WTCC
00:45 Curse de masini:
Seria Mondiala Renault N�rburgring
01:15 Sporturi cu motor:
Weekendul sporturilor cu motor (reluare)
01:30 Fotbal:
Eurogoluri (reluare)
02:15 Fotbal:
Egiptul intampina lumea (reluare)
02:30


ELVIS


Regards,

www.eurocardsharing.com
   
Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off

Forum Jump



ECS on RSS ECS on Twitter ECS on Facebook ECS on Youtube
Follow us on:

Powered by vBulletin
Copyright 2002 - 2010, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO ©2011, Crawlability, Inc.
Dreambox