Eurocardsharing

Go Back   Eurocardsharing > General Discussions > General Satellite News > Satellite Tv Guide

Satellite Tv Guide Discussion, New Digi TV Film: Program TV: 07-03-10. at General Satellite News forum; Digi TV Film: Program TV: 07-03-10. Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West 12608.00 H---27500 3/4 ########################### Digi Film ...

Reply
 
LinkBack Thread Tools Display Modes
New Digi TV Film: Program TV: 07-03-10.
Old
  (#1)
Bacteria
Administrator
 
Bacteria's Avatar
 
Offline
Posts: 96,015

Level: 124 [♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥]
Life: 4638 / 4638
Magic: 32005 / 104064
Experience: 68%

Thanks: 1,107
Thanked 5,578 Times in 1,419 Posts
Join Date: Oct 2006
Age: 37
New Digi TV Film: Program TV: 07-03-10. - 07-March-2010, 11:10

Digi TV Film: Program TV: 07-03-10.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film 1

06:31 The boat that rocked
09:00 Inglorius basterds
11:30 Fighting
13:30 Public enemies
16:01 The last house on the left
18:00 City of angels
20:00 Inglorius basterds
22:31 State of play
01:00 Tea with Mussolini
03:01 The bridges of Madison County
05:31 Public enemies

Digi Film 2

07:30 The last house on the left
09:31 Schindlers list
13:01 Always
15:00 Inglorius basterds
17:31 The boat that rocked
20:00 Fighting
22:01 Public enemies
00:30 The boat that rocked
03:00 Fighting
05:02 Inglorius basterds

AXN

07:00 Survivor - Cook Islands
(sua, 2000, actiune-reality, episodul 8)
07:55 Zoom
08:00 Politia portuara
( aus., 1996, f.s. de act., ep 16/84)
08:55
09:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, ep 43) (AP)
10:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, ep 5) (12)
10:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, ep 6) (12)
10:55 Zoom
11:00 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., ep 2) (AP)
11:55
12:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, ep 17) (12)
13:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s, ep 1) (AP)
14:00
14:05 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, ep 1) (12)
15:00
15:05 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, ep2) (12)
16:00
16:05 Survivor - Cook Islands
(sua, 2000, actiune-reality, ep 9)
17:00 Zoom
17:05 Schimbul trei
(sua, 1999, s, ep 18) (12)
18:00
18:05 Lost - Naufragiatii
(sua, 2004, f. s. avent., ep 3) (AP)
18:55
19:00
19:05 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, ep 3) (12)
20:00
20:05 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, epl 4) (12)
21:00
21:05 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, ep 18) (12
22:00
22:05 Flashforward: Amintiri din viitor
(sua, 2009, s, ep 9) (12)
23:00
23:05 Vampiri,crime si povesti de dragoste
00:00
00:05 Oamenii lui Paco
(spa., 2005, s, ep 21)
00:55
01:50 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, ep 18) (12)
02:45 Flashforward: Amintiri din viitor
(sua, 2009, s, ep 9)Sezonul I
03:30 Vampiri,crime si povesti de dragoste
05:00 Promo

Cinemax

07:00 Un bilet pentru Korsor
(dan., 2008, com. rom.) (15)
08:45 Insula lui Pascali
(engl.-it., 1988, drama) (12)
10:30 Mare necaz
(sua, 1985, com.) (12)
12:00 Maria Stuart
(engl., 1972, drama) (12)
14:05 Fetita din capatul strazii
(can.-sua-fra., 1976, dr. romantic.) (12)
15:35 Cei mai buni regizori de la
Hollywood - Joel Schumacher
16:00 Sotia anarhistului
(ger.-spa.-fra., 2008, dr. ist., col., a-n)
17:55 Nopti in Rodanthe
(sua- aus., 2008, dr. romantic.) (12)
19:30 Mare necaz
(sua, 1985, com.) (12)
21:00 Vise americane
(sua, 2006, com.) (12)
23:00 Diavolii
(engl., 1971, drama) (12)
00:50 Epitafuri
(arg., 2004, s. thrill., episodul 8)
01:45 Ancheta asupra unui cetatean
mai presus de orice banuiala
03:35 Chattahoochee
(sua, 1990, drama) (15)
05:10 Incredere tradata
(sua, 1990, com.) (12)

HBO

07:00 Vacanta
(sua, 2006, com. rom.) (12)
09:20 Wall-E
(sua, 2008, f. doc.)
11:00 Vicky Cristina Barcelona
(sua-spa., 2008, f. rom.) (12)
12:34 Indiana Jones
Indiana Jones si regatul craniului de cristal
12:35 Indiana Jones
Indiana Jones si regatul craniului de cristal
14:35 Gravidul
(sua, 1994, com.) (AP)
16:25 Uranya
(it.-gre., 2006, com.) (12)
18:05 Mama de ocazie
(sua, 2009, com. de fam.) (12)
19:30 Pe platourile de filmare
20:00 Larry David, inamicul public nr. 1
(sua, 2000, s, episodul 10) (15)
20:40 Printesa ghetoului
(spa., 2007, drama) (AP)
22:20 Californication
(sua, 2007, s, episodul 10) (15)
22:50 Anturaj
(sua, 2004, s, episodul 10) (AP)
23:20 Razboiul fanilor
(sua, 2008, com.) (AP)
00:50 Baietii pierduti: Tribul
(sua-can., 2008, comedie-horror) (18)
02:25 Tatal nostru
(sua-arg., 2007, thrill.) (15)
04:20 In spatele liniilor inamice 2
(sua, 2006, thrill. acţ.) (15)

National Geographic

06:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - De ce au murit aztecii?
07:00 Ingineri
(s. doc.) - Opera din Sydney
08:00 Salvatorul bizonilor
(f. doc.)
09:00 Liniile din Nazca
(doc.)
10:00 Craniile de cristal
Dincolo de legenda (f. doc.)
11:00 Animale feroce
(f. s. doc.) - Din savana in desert
12:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Contact extraterestru
13:00 Ce s-ar intampla daca...
(f. s. doc., episodul 10/10)
13:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Challenger
14:00 Liniile din Nazca
(doc.)
15:00 Craniile de cristal
Dincolo de legenda (f. doc.)
16:00 Rechinul Nicole
(f. doc.)
17:00 Puiul de mamut
Inghetat in timp(f. doc.)
18:00 Odisee tribala
(s. doc.) - Hamar
19:00 Calatorii periculoase
(s. doc.) - Pe drumuri de gheata
20:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 1)
20:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Pentagon 9-11
21:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - Mama dupa gratii
22:00 Jurnal de bord
(f. s. doc.) - Inspectia
23:00 Sfarsitul Universului
(f. doc.)
00:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - Mama dupa gratii
01:00 Jurnal de bord
(f. s. doc.) - Inspectia
02:00 Nu stiam asta
(f. s. doc., episodul 1)
02:30 Clipe de cosmar
(s. doc.) - Pentagon 9-11
03:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - Mama dupa gratii
04:00 Jurnal de bord
(f. s. doc.) - Inspectia
05:00 Calatorii periculoase
(s. doc.) - Pe drumuri de gheata

ProCinema

07:30 Jumanji
(reluare)
08:00 Ringul
(reluare)
10:15 Teleshopping
(recl.)
10:30 Jumanji
(sua, 1996, s, episodul 9)
11:00 Laboratorul lui Dexter
(sua, 1996, s. d. anim., episodul 9)
11:30 Happy Hour
(reluare)
12:45 Teleshopping
(recl.)
13:00 Teo
(reluare)
14:15 Bau Bau: Greseli din lumea filmului
16:00 Adevarul gol-golut
(engl., 1995, s. com., episodul 4)
16:30 Concert Holograf Drag o bete
19:00 Serii fara limite
Paza de coasta
20:00 Serii fara limite
Dinastia Tudorilor
21:00 Comedia in esenta tare
Prietenii tai
21:30 Comedia in esenta tare
Prietenii tai
22:00 Filmul de 10
Minciună si tradare
00:00 Cu sange rece
(sua, 2003, s. politist, episodul 4)
01:00 Marea si dragostea
(reluare)
03:15 Dinastia Tudorilor
(reluare)
04:00 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
04:30 Apropo TV
(divertisment)


Regards,

www.eurocardsharing.com
   
Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off

Forum Jump



ECS on RSS ECS on Twitter ECS on Facebook ECS on Youtube
Follow us on:

Powered by vBulletin
Copyright 2002 - 2010, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO ©2011, Crawlability, Inc.
Dreambox