Eurocardsharing

Go Back   Eurocardsharing > General Discussions > General Satellite News > Satellite Tv Guide

Satellite Tv Guide Discussion, New Digi TV Film: Program TV: 17-03-11. at General Satellite News forum; Digi TV Film: Program TV: 17-03-11. Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West 12608.00 H---27500 3/4 ########################### Digi Film ...

Reply
 
LinkBack Thread Tools Display Modes
New Digi TV Film: Program TV: 17-03-11.
Old
  (#1)
Bacteria
Administrator
 
Bacteria's Avatar
 
Offline
Posts: 96,015

Level: 124 [♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥]
Life: 4638 / 4638
Magic: 32005 / 100847
Experience: 68%

Thanks: 1,107
Thanked 5,578 Times in 1,419 Posts
Join Date: Oct 2006
Age: 36
New Digi TV Film: Program TV: 17-03-11. - 17-March-2011, 15:10

Digi TV Film: Program TV: 17-03-11.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################


Digi Film

09:00 Doctor Strange
Animatie/ 12/ 2007
10:15 Pasiune pentru dans
Documentar/ 12/ 2005
11:40 Comoara lui Da Vinci
Thriller/ 12/ 2006
13:10 Familia Addams
Comedie/ 12/ 1991
14:40 Fata in Fata
Actiune/ 15/ 1997
16:55 George, traznitul junglei
Comedie/ AP/ 1997
18:25 Ghicitorile Sfinxului
Aventura/ AP/ 2008
20:00 Oamenii focului
Drama/ 12/ 2004
21:55 Noapte buna si noroc
Drama/ AP/ 2005
23:30 Malibu - Rechinul ataca
SF/ 15/ 2009
01:00 Cosmarul de la cabana

Digi Premium

06:03 Devil
07:30 Despicable me
09:30 Charlie St.Cloud
11:31 The portrait of a Lady
14:00 Scott Pilgrim vs. the World
16:00 Havana
18:31 Devil
20:01 Despicable me
22:00 Henry and June

AXN

07:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 1, ep 21)
08:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 4, ep 6)
09:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, sez 1, ep 11)
10:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, sez 5, ep 1)
11:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 2, ep 9)
12:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 4, ep 6)
13:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 1, ep 21)
14:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, sez 5, ep 1)
15:00 Joan din Arcadia
(sua, 2003, s, sez 1, ep 12)
16:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 2, ep 9)
17:00 Mesaje de dincolo
(sua, 2005, s, sez 4, ep 7)
18:00 Ingerul intunecat
(sua, 2000, f.s. de act., sez 1, ep 22)
19:00 Stargate: Atlantis
(can.-sua, 2004, s, sez 5, ep 2)
20:00 Renovare extrema
(sua, 2003, s.de divert., sez 2, ep 10)
21:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 7, ep 5)
21:55 Zoom 31
22:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 7, ep 6)
22:55 Zoom 32
23:00 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 4)
00:00 Eli Stone
(sua, 2008, s, sez 2, ep 11)
01:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 7, ep 5)
02:00 CSI: New York - Criminalistii
(sua-can., 2004, s. politist, sez 7, ep 6)
02:45 NCIS: Ancheta militara
(sua, 2003, s. politist, sez 2, ep 4)
03:30 Eli Stone
(sua, 2008, s, sez 2, ep 11)
04:30 Promo

Cinemax

06:30 Cei mai buni regizori de la
Hollywood (sua, 2009, s) (12)
07:00 Chipuri
(sua, 1968, drama, a-n) (15)
09:05 Patch Adams
Un doctor trasnit (sua, 1998, com.) (AP)
11:00 Cei mai buni regizori de la
Hollywood (sua, 2009, s) (12)
11:25 Rubin si Ed
(engl., 1991, com.) (12)
12:50 Om la apa!
(sua, 2008, com.) (15)
14:25 Vacanta pe raul salbatic
(sua, 1987, avent.) (AP)
15:55 Oglinda
(iran., 1997, drama) (12)
17:30 Ahile si broasca testoasa
(jap., 2008, com.) (AP)
19:30 Prima primavera
(bulg.-ung.-engl., 2008, drama) (12)
21:00 Patch Adams
Un doctor trasnit (sua, 1998, com.) (AP)
23:00 Cappadocia
(sua-mex., 2007, s, ep 1) (AP)
00:10 Cel mai important
(engl., 2009, com.) (12)
01:45 La rascruce de drumuri
(sua, 1986, drama) (15)
03:25 Mama si tata
(engl., 2008, horror) (15)
04:55 Limbo
(sua, 1999, drama) (12)

HBO

06:00 Saga Amurg: Luna Noua
(sua, 2009, dr. romantic.)
08:35 Ma dau in vant dupa cumparaturi
(sua, 2009, com. rom.)
10:20 Pe platourile de filmare
10:50 Totul despre Steve
(sua, 2009, com.)
12:30 Despre barbati si nu numai...
(sua-ger., 2008, com. rom.)
14:40 Taci si sapa
(sua, 2003, f. avent.fam.)
16:35 Deasupra tuturor
(sua, 2009, f. anim.)
18:15 Medalia de onoare
(ger.-rom., 2009, drama)
20:00 Exist pentru ca existam
(sua, 2008, f. doc.)
21:30 Caravana cinematografica
(rom.-ger., 2009, drama)
23:05 Drumul spre pierzanie
(sua, 2002, polit.)
01:00 Panglica alba
(ger.-a.-fra., 2009, drama, a-n)
03:25 Un ghem de minciuni
(sua, 2008, drama) (15)
05:30 Filme si vedete

National Geographic

06:00 Paradisuri terestre
(sua, s. doc. nat.) - Denali
07:00 Cesar si cainii
(s. doc.)
08:00 Pradatori preistorici
Entelodont (doc.)
09:00 Al Doilea Razboi Mondial
(s. doc.) - Sfarsitul cosmarului
10:00 Generali in razboi
(f. doc.) - Batalia din Ardeni
11:00 Invazia enotilor
12:00 Long Way Down
(engl., 2007, s. doc.) - Contact!
13:00 Paradisuri terestre
(sua, s. doc. nat.) - Denali
14:00 Al Doilea Razboi Mondial
(s. doc.) - Sfarsitul cosmarului
15:00 inainte de Iisus
(doc.)
16:00 Pradatori preistoric
(f. doc.) - Hyaenodon
17:00 Japonia salbatica
(doc.)
18:00 Pierdut printre straini
(s. doc.) - Tokyo
19:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Dasher, Riley si Fosse
20:00 Paradisuri terestre
(sua, s. doc. nat.) - Etosha
21:00 Marile migratii
(s. doc.) - Foamea Marile migratii
22:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Pestele-ferastrau 23:00
23:00 Mafia
(f. s. doc.) - Raspandire mondiala
00:00 Marile migratii
(s. doc.) - Foamea
01:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Pestele-ferast
02:00 Paradisuri terestre
(sua, s. doc. nat.) - Etosha
03:00 Marile migratii
(s. doc.) - Foamea
04:00 La pescuit
(f. s. doc.) - Pestele-ferastrau
05:00 Cesar si cainii
(s. doc.) - Dasher, Riley si Fosse

ProCinema

07:45 Echipa de urgenta
(ceh., 2005, s, ep 34) (AP) (reluare)
08:45 La Servici
(s. com., ep 45) (AP) (reluare)
09:45 La Servici
(s. com., ep 46) (AP) (reluare)
10:45 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:00 Teleshopping (recl.)
12:15 La Servici
(s. com., ep 47) (AP)
12:45 La Servici
(s. com., ep 48) (AP)
13:15 Teleshopping (recl.)
13:30 La Bloc
(ep 5) (AP) (reluare)
14:00 Crime time(15)
15:00 La Bloc (ep 6) (AP) (reluare)
15:30 intre arta si stiinta
(sua, 2006, s. reality show, sez 4, ep 7)
16:30 intre arta si stiinta
(sua, 2006, s. reality show, sez 4, ep 8)
17:30 Zambete intr-o pastila
(sua, 2006, s. com., sez 1, ep 3)
18:00 Doi barbati si jumatate
(sua, 2003, s, ep 1) (AP) (reluare)
18:30 Doi barbati si jumatate
(sua, 2003, s, ep 2) (AP) (reluare)
19:00 La Bloc (ep 7) (AP)
19:30 La Bloc (ep 8)
20:00 Serii fara limite: Atingerea vietii
(sua, 2007, s, ep 7) (AP)
21:00 Doi barbati si jumatate
(sua, 2003, s, ep 3) (AP)
21:30 Doi barbati si jumatate
(sua, 2003, s, ep 4) (AP)
22:00 Filmul de 10: Dorinta fatala
(sua, 1995, thrill.) (15)
00:00 Crime Time(15) (reluare)
01:30 Dorinta fatala
(sua, 1995, thrill.) (15) (reluare)
03:00 Atingerea vietii
(sua, 2007, s, ep 7) (AP) (reluare)
03:45 Lumea PRO CINEMA (reluare)
04:15 Apropo TV (divertisment)
__________________
elvis


Regards,

www.eurocardsharing.com
   
Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off

Forum Jump



ECS on RSS ECS on Twitter ECS on Facebook ECS on Youtube
Follow us on:

Powered by vBulletin
Copyright 2002 - 2010, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO ©2011, Crawlability, Inc.
Dreambox