Eurocardsharing

Go Back   Eurocardsharing > General Discussions > General Satellite News > Satellite Tv Guide

Satellite Tv Guide Discussion, Update Digi TV Film: Program TV: 18-08-09. at General Satellite News forum; Digi TV Film: Program TV: 18-08-09. Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West 12608.00 H---27500 3/4 ########################### Digi Film ...

Reply
 
LinkBack Thread Tools Display Modes
Update Digi TV Film: Program TV: 18-08-09.
Old
  (#1)
Bacteria
Administrator
 
Bacteria's Avatar
 
Offline
Posts: 96,015

Level: 124 [♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥]
Life: 4638 / 4638
Magic: 32005 / 100953
Experience: 68%

Thanks: 1,107
Thanked 5,578 Times in 1,419 Posts
Join Date: Oct 2006
Age: 36
Update Digi TV Film: Program TV: 18-08-09. - 18-August-2009, 12:50

Digi TV Film: Program TV: 18-08-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################



Digi Film 1


not available yet


Digi Film 2

not available yet


AXN

07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 4)
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.) (12)
09:00 Stapanul fiarelor
(sua-can., 1999, s, episodul 11)
10:00 Politia portuara
( aus., 1996, f.s. de act., episodul 19/84)
10:55 Zoom
11:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 8) (12)
12:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 12)
13:00 Reteaua terorii
(sua, 2003, f.s. de act., episodul 10)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 7) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 8) (12)
16:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 4)
16:55 Zoom
17:00 Stapanul fiarelor
(sua-can., 1999, s, episodul 12)
18:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 13)
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 9) (12)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 10) (12)
20:55 Zoom
21:00 Reteaua terorii
(sua, 2003, f.s. de act., episodul 10)
22:00 Internatul
(spa., 2007, s, episodul 2) (AP)
23:25 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.) (12)
00:25 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 7)
01:25 Internatul
(spa., 2007, s, episodul 1) (AP)
02:50 Operatiunea de salvare
(sua, 2004, s, episodul 2) (12)
04:45 Promo

Cinemax

07:00 Novicele
(sua, 2006, drama)
08:30 Bun venit la Farewell
Gutmann!
10:15 Copilul de pe Marte
(sua, 2007, drama) (AP)
12:05 Magicianul
(tur., 2006, com.) (12)
14:05 Intarziati a cina
(sua, 1991, f. SF) (12)
15:40 Bun venit la Farewell
Gutmann!
17:25 Ultimul vals
(sua, 1978, f. doc.) (AP)
19:20 Ana si Saul
(sua, 2007, polit.) (12)
21:00 Flori de cires
(ger.-fra., 2008, dr. romantic.) (AP)
23:05 Joe nebunul
(it.-sua, 1974, drama) (12)
00:55 Nascut pe 4 iulie
(sua, 1989, dr. razb.) (12)
03:15 Ultima noapte
(spa., 2007, f. de scurt m.) (AP)
03:35 Harta Barcelonei
(spa., 2007, drama) (AP)
05:10 Virusul
(sua, 2008, S.F.) (15)

HBO

06:00 Cum sa mananci viermi prajiti
(sua, 2006, com.) (12)
07:25 Ducesa
(engl.-fra.-it., 2008, dr. ist.)
09:10 Supercaine
(sua, 2007, avent.)
10:30 Mumble, cel mai tare dansator
( aus.-sua, 2006, f. doc.)
12:15 Matematica sufletului
(can., 2007, dramă) (12)
13:55 Distractie americana
(sua, 2007, drama) (12)
15:40 Concert Rihanna
(2008, muz.)
16:55 Garfield 2
(engl.-sua, 2006, com. de fam.)
18:15 Cainele cu diamante
(sua, 2008, com.)
20:00 Beowulf
(sua, 2007, avent.) (12)
22:00 Generatia mortii
(sua, 2008, s, episodul 5) (15) - Podul
23:05 Generatia mortii
(sua, 2008, s, episodul 6) (15) - Civilii
00:10 Scrisori din Iwo Jima
(sua, 2006, dr. razb.) (15)
02:25 Rasarit de soare
(sua, 1993, thrill. act.) (15)
04:35 Hank si Mike
(can.-sua, 2008, com.) (15)

National Geographic

06:00 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Lumea ardeilor
06:30 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
O noua revolutie franceza
07:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
Trasnetul
08:00 Animale feroce (f. s. doc.)
Sub ape
09:00 Clipe de cosmar (s. doc.)
Infernul din tunel
10:00 Culise: Legiunea Straina
Culise: Legiunea Straina
11:00 Uriasii din Denali (doc.)
Uriasii din Denali (doc.)
12:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
Sonde spatiale
13:00 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Lumea ardeilor
13:30 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
O noua revolutie franceza
14:00 Clipe de cosmar (s. doc.)
Infernul din tunel
15:00 Culise: Legiunea Straina
Culise: Legiunea Straina
16:00 Panda uriasi
Muntii pierduti din Qinling (jap., f. doc.)
17:00 Animale feroce (f. s. doc.)
Jungla urbana
18:00 Buni la rele (s. doc.) - Avalansa
Buni la rele
19:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
Contact extraterestru
20:00 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Montreal
20:30 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Pestele zilei
21:00 Megastructuri antice (f. s. doc.)
Machu Picchu-Megastructuri antice
22:00 Megastructuri (2004, s. doc.)
Canalul Panama
23:00 Interpol (s. doc.) - Tradare
00:00 Megastructuri antice (f. s. doc.)
Machu Picchu
01:00 Megastructuri (2004, s. doc.
Canalul Panama
02:00 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Montreal
02:30 Ghid pentru gurmanzi (s. doc.)
Pestele zilei
03:00 Megastructuri antice (f. s. doc.)
Machu Picchu
04:00 Megastructuri (2004, s. doc.)
Canalul Panama
05:00 Planeta la control (s. doc. nat.)
Contact extraterestru

ProCinema

06:00 Apropo TV (divertisment)
07:45 Batman
(sua, 2004, s. anim., episodul 8)
08:15 Captain Planet
(sua, 1990, s. anim., episodul 15)
09:15 Anturaj
(sua, 2004, s, episodul 6) (AP) (reluare)
10:15 Teleshopping (recl.)
10:30 Batman
(sua, 2004, s. anim., episodul 9)
11:00 Captain Planet
(sua, 1990, s. anim., episodul 16)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:30 Teo (reluare)
Talkshow cu Teo Trandafir
13:30 Teleshopping (recl.)
13:45 Cine este seful? (AP) (reluare)
Comedie, Rusia, 2006
14:15 Teleshopping (recl.) (AP)
14:45 Sotul si sotia
(sua, 1995, s. com., episodul 37)
15:15 Sotul si sotia
(sua, 1995, s. com., episodul 38)
15:45 Cine este seful? (AP)
Comedie, Rusia, 2006
16:15 Cine este seful? (AP)
Comedie, Rusia, 2006
16:45 (1957, thrill.) (AP)
Raiul s-a prabusit intr-o singura noapte
18:30 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 9) (AP)
19:00 Serii fara limite: Sotul si sotia
(sua, 1995, s. com., episodul 39) (AP)
19:30 Serii fara limite: Sotul si sotia
(sua, 1995, s. com., episodul 40)
20:00 Serii fara limite
Disparuti fara urma politist, episodul 2
21:00 Comedia in esenta tare
Anturaj (sua, 2004, s, episodul 8)
21:30 Comedia in esenta tare
Anturaj (sua, 2004, s, episodul 9)
22:00 Filmul de 10
O strada nebuna (sua, 1981, com.)(15)
00:00 Femei care nu cunosc frica
(sua, 2005, f. doc.) (18)
01:00 Inima de piatra
(sua, 1997, polit.) (15)
02:30 Femei care nu cunosc frica
(sua, 2005, f. doc.) (18) (reluare)
03:15 Disparuti fara urma (sua, 2002)
(s. politist, episodul 2) (AP) (reluare)
04:00 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
04:30 Apropo TV (divertisment)

Eurosport

09:30 Atletism: Berlin fotofinis
reluare
10:00 Atletism: Campionatul Mondial
IAAF Berlin in Germania (reluare)
11:00 Atletism: Campionatul Mondial
IAAF Berlin in Germania (live)
13:30 Atletism: Campionatul Mondial
IAAF Berlin in Germania (reluare)
15:15
15:30 Sarituri cu schiurile
Marele Premiu de vara reluare
17:00 Atletism: Campionatul Mondial
IAAF Berlin in Germania (reluare)
18:45 Fotbal: Eurogoluri pe scurt
19:00 Atletism: Campionatul Mondial
IAAF Berlin in Germania (live)
22:00 Atletism: Berlin fotofinis
(live)
22:30 Box:
T. Adamek-B. Gunn
23:30
00:00 Calarie: Clubul de echitatie
00:30 FIA Formula2
Cursa de la Donington, Regatul Unit
01:00 Atletism: Campionatul Mondial
IAAF Berlin in Germania (reluare)
02:00 Atletism: Berlin fotofinis
reluare
02:30


ELVIS


Regards,

www.eurocardsharing.com
   
Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off

Forum Jump



ECS on RSS ECS on Twitter ECS on Facebook ECS on Youtube
Follow us on:

Powered by vBulletin
Copyright 2002 - 2010, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO ©2011, Crawlability, Inc.
Dreambox