Eurocardsharing

Go Back   Eurocardsharing > General Discussions > General Satellite News > Satellite Tv Guide

Satellite Tv Guide Discussion, Update Digi TV Film: Program TV: 23-09-09. at General Satellite News forum; Digi TV Film: Program TV: 23-09-09. Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West 12608.00 H---27500 3/4 ########################### Digi Film ...

Reply
 
LinkBack Thread Tools Display Modes
Update Digi TV Film: Program TV: 23-09-09.
Old
  (#1)
Bacteria
Administrator
 
Bacteria's Avatar
 
Offline
Posts: 96,015

Level: 124 [♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥♥ Bé-Yêu ♥]
Life: 4638 / 4638
Magic: 32005 / 100892
Experience: 68%

Thanks: 1,107
Thanked 5,578 Times in 1,419 Posts
Join Date: Oct 2006
Age: 36
Update Digi TV Film: Program TV: 23-09-09. - 23-September-2009, 09:50

Digi TV Film: Program TV: 23-09-09.


Intelsat 10-02 - Thor 3/5 @ 1 West


12608.00 H---27500 3/4


###########################



Digi Film 1


07:31 The express
10:00 The tale of Despereaux
11:32 The curious case of Benjamin Button
14:32 Journey to the center of the Earth
16:30 Changeling
19:00 Nights in Rodanthe
21:00 The tale of Despereaux
22:32 The unborn
00:00 Journey to the center of the Earth
02:00 Troy
05:01 The border

Digi Film 2

06:01 The curious case of Benjamin Button
09:00 Journey to the center of the Earth
11:00 Frost Nixon
13:01 Nights in Rodanthe
15:01 The tale of Despereaux
16:31 The unborn
18:01 The express
20:30 Journey to the center of the Earth
22:31 The curious case of Benjamin Button
01:31 Nights in Rodanthe
03:31 The tale of Despereaux
05:03 The curious case of Benjamin Button

AXN

07:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 3)
07:55 Zoom
08:00 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.) (12)
09:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 5) (12)
09:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 6) (12)
10:00 Politia portuara
( aus., 1996, f.s. de act., episodul 14/84
10:55 Zoom
11:00 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 12) (12)
12:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 38) (AP)
13:00 Dr. House
(sua, 2004, s, episodul 6) (12)
14:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 15) (12)
15:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 16) (12)
16:00 The Amazing Race
(sua, 2001, f. s. avent., episodul 3)
16:55 Zoom
17:00 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 7) (12)
17:30 Stagiarii
(sua, 2001, s, episodul 8) (12)
18:00 Spitalul All Saints
( aus., 1998, s. thrill., episodul 39) (AP)
19:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 17) (12)
20:00 Stargate SG-1
(sua, 1997, s, episodul 18) (12)
20:55 Zoom
21:00 Dr. House
(sua, 2004, s, episodul 7) (12)
22:00 Refugiul
(can., 2007, s. avent. SF, episodul 9) (AP)
23:00 Vampiri, crime si
povesti de dragoste
00:00 David Letterman Show
(sua, 1993, s. com.) (12)
01:00 Dr. House
(sua, 2004, s, episodul 8) (12)
02:00 Refugiul
(can., 2007, s. avent. SF, episodul 9)
02:50 Vampiri, crime si
povesti de dragoste
03:40 Schimbul trei
(sua, 1999, s, episodul 12) (12)
04:35 Promo

Cinemax

06:35 Cafeneaua vedetelor
Miller, Biel, Condon
07:00 Zile albastre
(spa., 2006, com.) (12)
08:30 Hotii
(spa., 2007, drama) (12)
10:15 Cafeneaua vedetelor
Mark Cuban
10:40 Intarziati la cina
(sua, 1991, f. SF) (12)
12:10 Revenire la viata
(sua, 1990, drama) (12)
14:20 O sotie pentru tatal nostru
(it., 2007, com.) (AP)
16:00 Cascadorul Hooper
(sua, 1978, com.) (12)
17:40 Intarziati la cina
(sua, 1991, f. SF) (12)
19:10 Drumul matasii
(can.-fra.-it., 2007, dr. romantic.)
21:00 Baietii SF
(sua, f. doc.) (AP)
22:20 Skinhead
(hol., 2008, drama)
23:45 Culoarea purpurie
(sua, 1985, drama) (15)
02:15 Credinciosii
(sua, 2007, horror) (18)
03:55 Ultima sansa
(sua, 1997, act. com.) (12)
05:40 South Park:
Mai mare, mai lung si necenzurat

HBO

06:00 Lista
(sua, 2007, com.) (12)
07:35 Craciun cu scantei
(sua, 2006, com. de fam.) (12)
09:10 Omul-Paianjen 3
(sua, 2007, actiune) (12)
11:25 Odata ca niciodata
(irl., 2006, drama) (12)
12:50 Cinema, cinema, cinema
13:20 Colegi de camera
(sua, 1995, com.) (12)
15:10 Aurul nebunilor
(sua, 2008, f. rom. avent.) (12)
17:00 Jack si Jill impotriva lumii
(sua-can., 2008, drama) (12)
18:25 Dr. Dolittle 3
(sua, 2006, com.)
20:00 Simpsonii - Filmul
(sua, 2007, f. doc.) (12)
21:25 In cautarea Amandei
(sua, 2008, com.) (15)
23:00 Mafia din South Beach
(sua, 2007, drama) (15)
00:30 Dragostea in vremea holerei
(sua, 2007, dr. romantic.) (15)
02:45 Little Miss Sunshine
(sua, 2006, com.) (15)
04:25 Simpsonii - Filmul
(sua, 2007, f. doc.) (12)

National Geographic

06:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Direct in farfurie
06:30 Real?
(s. doc.) - Vampirii
07:00 Megafish
(f. doc.)
08:00 Vanatorul vanat
(f. s. doc.)Mancatorii de oameni din mangrove
09:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.) - Poduri
10:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - Fabrica de bani
11:00 Paradisul serpilor
12:00 Reciclarea uriasilor
(doc.) - Trenul-epava
13:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Direct in farfurie
13:30 Real?
(s. doc.) - Vampirii
14:00 Mare, mai mare, maxim
(s. doc.) - Poduri
15:00 Megastructuri
(2004, s. doc.) - Fabrica de bani
16:00 Regina salbatica
17:00 Vanatorul vanat
(f. s. doc.) - Moartea Omului-Urs
18:00 Planeta la control
(s. doc. nat.) - Tehnologie romana
19:00 Megastructuri antice
(f. s. doc.) - Hagia Sophia
20:00 Ghid pentru gurmanzi
(s. doc.) - Traditii
20:30 Real?
(s. doc.) - Triunghiul Bermudelor
21:00 Batalia dintre Hood si Bismarck
(doc.) Partea a doua
22:00 Generali in razboi
Batalia din Ardeni
23:00 Cataclisme
(s. doc.) - Vulcani
00:00 Batalia dintre Hood si Bismarck
(doc.) Partea a doua
01:00 Generali in razboi
Batalia din Ardeni
02:00 Ghid pentru gurmanzi
s. doc.) - Traditii
02:30 Real?
(s. doc.) - Triunghiul Bermudelor
03:00 Batalia dintre Hood si Bismarck
(doc.) Partea a doua
04:00 Generali in razboi
Batalia din Ardeni
05:00 Megastructuri antice
(f. s. doc.) - Hagia Sophia

ProCinema

07:45 Samurai Jack
(sua, 2001, s. d. anim., episodul 8)
08:15 Captain Planet
(sua, 1990, s. anim., episodul 15)
08:45 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 8) (AP)
09:15 Razboiul de acasa
(sua, 2005, s, episodul 5) (AP)
09:45 Razboiul de acasa
(sua, 2005, s, episodul 6) (AP)
10:15 Teleshopping
(recl.)
10:30 Samurai Jack
(sua, 2001, s. d. anim., episodul 9)
11:00 Captain Planet
(sua, 1990, s. anim., episodul 16)
11:30 Happy Hour
(2007, divertisment) (reluare)
12:30 Teo
(reluare) Talkshow cu Teo Trandafir
13:30 Teleshopping
(recl.)
13:45 Documentar: Bau Bau
Greseli din lumea filmului
14:00 Teleshopping
(recl.)
14:30 Cine este seful?
(AP) Comedie, Rusia, 2006
15:00 Cine este seful?
(AP) Comedie, Rusia, 2006
15:30 Aceeasi Christine,alte aventuri
(engl., 2006, s. com., episodul 4) (AP)
16:00 Aceeasi Christine,alte aventuri
(engl., 2006, s. com., episodul 5) (AP)
16:30 Sfarsitul aventurii
(engl., 1955, drama, a-n)(AP)
18:30 Dadaca
(sua, 1993, s. com., episodul 9)
19:00 Redactia
(ceh., 2004, s. com., episodul 4) (AP)
20:00 Serii fara limite
(sua, 2002, s. politist, episodul 12) (AP)
21:00 Comedia in esenta tare
(sua, 2005, s, episodul 7) (AP)
22:00 Filmul de 10
Razboiul robotilor
00:00 Petrecaretele
(18) Erotic, SUA, 2007
00:30 Petrecaretele
(18) Erotic, SUA, 2007
01:00 Negociatorul
(can., 2005, s, episodul 1) (15)
02:00 Razboiul robotilor
(sua, 1993, S.F.) (15) (reluare)
03:30 Petrecaretele
(18) (reluare) Erotic, SUA, 2007
04:00 Petrecaretele
(18) (reluare) Erotic, SUA, 2007
04:15 Disparuti fara urma
(sua, 2002, s. politist, episodul 12) (AP)
05:00 Lumea PRO CINEMA
(reluare)
05:30 Apropo TV
(divertisment)

Eurosport

09:30 Sporturi extreme:
Spiritul Freeride (reluare)
09:45 Ciclism:
Planeta Armstrong (reluare)
10:00
10:15 Ciclism:
Planeta Armstrong (reluare)
10:30 Ciclism:
Campionatul Mondial pe sosea Mendrisio (live)
13:45 Fotbal:
Eurogoluri (reluare)
14:30 Fotbal:
Eurogoluri pe scurt (reluare)
14:40 Ciclism:
Campionatul Mondial pe sosea Mendrisio (live)
18:15 Ciclism:
Campionatul Mondial pe sosea Mendrisio
19:00 Fotbal:
Eurogoluri pe scurt
19:10 Fotbal:
Egiptul intampina lumea (reluare)
19:25 Omnisport:
Eurosport pentru Planeta
19:30
19:45
20:00 Omnisport:
Alegerea de miercuri
20:05
20:10 Calarie:
Seria Cupei Natiunilor
21:10 Polo pe iarba:
Cupa Reginei
22:05
22:10 Calarie:
Clubul de echitatie
22:15 Omnisport:
Invitatul de miercuri
22:25 Golf: Circuitul American P.G.A.
Campionatul BMW
23:25 Golf: Circuitul European P.G.A.
Openul Austriei
23:55 Golf:
Clubul de Golf
00:00 Navigatie:
Trofeul Clairefontaine La Trinite-sur-Mer
00:25 Navigatie:
Clubul de iahting
01:00 Sporturi de contact:
Test Drive (reluare)
02:00 Skandenberg: PAL/NAL
(reluare)
02:30


ELVIS


Regards,

www.eurocardsharing.com
   
Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off

Forum Jump



ECS on RSS ECS on Twitter ECS on Facebook ECS on Youtube
Follow us on:

Powered by vBulletin
Copyright 2002 - 2010, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO ©2011, Crawlability, Inc.
Dreambox